Jakość

Jakość

Konkurs “Gospodarczo-Samorządowy HIT” to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne.

W regionie Pomorza od wielu lat eksperci oceniający jakość dokonań pomorskich firm regularnie doceniają masarnię ST Rąbała. Cieszymy się, że z roku na rok nasza masarnia zdobywa coraz lepsze nagrody za jakość produktów i walory smakowe.

Najważniejszym wyróżnieniem dla nas jest jednak uśmiech naszych klientów, który widzimy, gdy chętnie wracają po nasze produkty.

Dziękujemy również za wszystkie miłe komentarze w internecie.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu społecznościowego: https://www.facebook.com/rabala.bielawki/ 

 

2006 - HIT za walory smakowe i jakościowe produktów: kiełbasę tradycyjną “polską”, szynkę wędzoną, salceson biały i metkę;

2008 - HIT za walory smakowe i jakościowe produktów: kiełbasę słoikową domową, przekładaniec, szynkę tradycyjną i roladę boczkową.

2010 - KRYSZTAŁOWY HIT za walory smakowe i jakościowe produktów: roladę zbójnicką, krakowską suchą, szynkę z komina,

2012 - RUBINOWY HIT za walory smakowe i jakościowe produktów: polską cienką, ogonówkę tradycyjną, golonko parzone.

2017 - RUBINOWY HIT z gwiazdą za walory smakowe i jakościowe produktów: kiełbasa polska, polędwica tradycyjna , kindziuka kociewskiego ,szynki kruchej i kabanosów z jelenia

2010 - firma otrzymała nominację do ogólnopolskiej nagrody „Orzeł Agrobiznesu” pod honorowym patronatem Wicemarszałek Sejmu RP.