•ST. RĄBAŁA NA POWIATOWYM TURNIEJU KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH•

W sobotę 7 marca 2020 r. uczestniczyliśmy w XXIII Powiatowym Turnieju
Kół Gospodyń Wiejskich w Powiecie Tczewskim.

Do zabawy przystąpiły koła reprezentujące poszczególne gminy powiatu tczewskiego. W tym roku wzięło w nim udział pięć drużyn. Każda z nich składa się z minimum sześciu kobiet.

Uczestniczki turnieju zaprezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom. Wszystkie koła były bardzo dobrze przygotowane do każdej konkurencji. Panie zaskakiwały kreatywnością, pomysłowością i talentami. Jury zdecydowało, że 23 Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Powiecie Tczewskim wygrały Panie z Morzeszczyna. Zwycięskie Koło będzie reprezentować nasz powiat 18 kwietnia 2020 r., na Wojewódzkim Turnieju KGW w Żukowie.

Podczas tego wydarzenia przedstawiciele naszego przedsiębiorstwa promowali zdrowe, tradycyjne kociewskie wyroby, które wytwarzane są w naszej masarni. Uczestnicy turnieju mogli skosztować naszych wędlin, w tym między innymi polskiej kociewskiej czy kociewskiego kindziuka.

Podczas wręczania nagród właściciel firmy Marcin Rąbała wręczył jednej z drużyn ufundowaną przez niego nagrodę w postaci kosza naszych najpyszniejszych wyrobów.

Podczas turnieju panowała bardzo przyjazna atmosfera. Kolejny turniej już za rok, a tymczasem wszystkim Paniom życzymy dużo nowych pomysłów.