•PODSUMOWANIE ROKU AP ST. RĄBAŁA
JEDYNKA PELPLIN•

13 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne uczestników Akademii oraz ich rodziców wraz trenerami i opiekunami, którzy poświęcają się dla krzewienia kultury sportowej wśród młodego pokolenia oraz dbają o jego pozytywne dojrzewanie w duchu zdrowej rywalizacji.

Miniony rok obfitował w wiele osiągnięć młodych zawodników klubu, którzy przez pełne dwanaście miesięcy intensywnie pracowali nad doskonaleniem swoich umiejętności sportowych.

Na przestrzeni ostatniego czasu sportowcy brali udział w licznych turniejach i zawodach, w tym między innymi w Artbau CUP w Skarszewach (II miejsce), Gryf Tczew Cup (III miejsce), Subkowy CUP (III miejsce).

Warto wyszczególnić organizowany od pięciu lat Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Rąbały, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń w sportowym kalendarzu Pelplina. Od początku istnienia tego wydarzenia, które swoją nazwę wywodzi od nazwiska założyciela naszego przedsiębiorstwa turniej cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Pomorza. W tym roku
do rozgrywek przystąpiły 34 drużyny z całego województwa pomorskiego.

Cieszą nas zarówno sukcesy jak i nieustanny rozwój młodych reprezentantów Pelplina oraz wyrażamy ogromną nadzieję, że wszelkie wsparcie materialne przekazywane przez kierownictwo naszej firmy przez cały czas funkcjonowania tego podmiotu jest dobrą i obiecującą inwestycją w naszych sportowców.